Penis Büyütme Teknikleri E-Book Pdf eKitap İndir Download

 
Penis Büyütme Tekniklerine Hoşgeldiniz

Tüm Dünyada yüzbinlerce erkek tarafından uygulanan ve kesin başarı sağlayan
Doğal Penis Büyütme Teknikleri artık tamamen Türkçe olarak sizlerin hizmetinizde.

Bu teknikler penis büyütme ameliyatlarından sonra kalıcı ve gerçek tek çözümdür. 
Tekniklerimizi uygulayarak sizde penisinizi doğal yollardan büyütebilir ve güçlendirebilirsiniz.

 

 

Penis Büyüklüğü Dünyadaki Milyonlarca Erkeğin Ortak Sorunudur

 

Eğer penisinizin yeterli kadar büyük olmadığını düşünüyorsanız, penisinizden utanıyorsanız ve bu durum cinsel hayatınızı olumsuz yönde etkiliyorsa, kesinlikle yalnız olmadığınızı bilmelisiniz. Yapılan araştırmalar ve anketler göstermiştir ki her 10 erkekten 8 tanesinin (%80 lik oran) penisiyle ilgili bir sorunu vardır. Kimi erkekler penislerinin büyüklüğünden, kimileri şeklinden, kimileri ise güçsüzlüğünden şikayetçilerdir. Bütün bunlar gayet normal olan durumlardır ve çözümü gerçekten vardır. Doğal penis büyütme tekniklerinin içerdiği özel egzersizler sizi daha büyük ve daha güçlü bir penis sahibi yapacaktır. Doğal teknikleri uygulayan yüzbinlerce erkek çok özel istisnaların dışında hep olumlu sonuçlar aldılar ve mutlu bir cinsel hayata kavuştular. Neden siz de onlardan biri olmayasınız? Doğal yollardan penisinizi büyütmek ve güçlendirmek gerçekten mümkün.

 

  Bizim Tekniklerimiz Tamamen Bilimsel Gerçeklere ve Kesin Sonuçlara Dayanır


Doğal penis geliştirme teknikleri, yüzyıllardan beri Arap ve Zenci Kabileleri tarafından başarı ile uygulanmaktadır. Herhangi bir kimyasal madde (ilaç) veya mekanik alet kullanımı olmadığı için de konunun uzmanı olan doktorlar tarafından onaylanmıştır. Düzenli olarak kullanım sonucunda kısa sürede çok yüksek oranda netice alındığı tıbbi olarakta ispatlanmış olan tekniklerimiz, sağlığınız için herhangi bir tehdit kesinlikle oluşturmaz.

 

 

  Penis Büyütme Hakkında Bilimsel Gerçekler

 

Doğal Penis Büyütme Teknikleri, yüzyıllardır kullanılan yaygın yöntemler olmalarının yanısıra, konunun uzmanı bilimadamları tarafından da araştırılarak kesin etkili oldukları bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Diğer yöntemlerin aksine, doğal yöntemlerin çok eski bir tarihi ve canlı kanıtları vardır. Tekniklerimizin size kazandıracakları tıbbi olarakta ispatlanmıştır.

 

  Penis Büyütme Yöntemleri İle İlgili Bilimsel Gerçekler

 

Erkek Cinsel Organı (Penis) resimde de görüldüğü üzere 3 ana kısımdan oluşur; üstte 2 adet dairesel doku yapısı (Corpora Cavernosa) ve altta daha küçük bir dairesel doku yapısından(Corpus Spongiosum) oluşur.

Penis ereksiyon olduğu zaman bu dokulara kan dolmaya başlar. Altta bulunan doku (Corpus Spongiosum) idrar yolu ve sperm çıkış kanalıdır. Üstte bulunan iki doku kanalı ise esas kan pompalanan ve ereksiyonu sağlayan kısımlardır. Ereksiyon durumunda penise pompalanan kanın %90 gibi büyük bir oranı yukarda bulunan bu iki doku kanalına dolar.

Penisinizin boyu, doku kanallarına pompalanan kan ile doğru oratılıdır. Yani penis kendi kendine daha çok kan pompalayarak dokuların genişlemesini ve uzamasını sağlayamaz, zaten ereksiyon durumunda dokularınız maksimum kapasiteye ulaşmış olur.

Penis Dokusu (Corpora Cavernosa) nasıl genişler??


Penis geliştirme egzersizlerinin temeli, penis dokusuna kapasitesinin üzerine kan pompalanmasını sağlayarak doku genişlemesinin sağlanması üzerine kurulmuştur.

Kapasitesinin üstüne kan pompalanması sonucu doku hücre duvarlarında kırılmalar meydana gelir, penis dokusu derhal kendini tamir etmek için yeni hücreler üretirerek doku hücrelerinin büyümesi ve güçlenmesini sağlar. Böylece penis dokusu daha çok kan pompalanabilecek şekilde kapasitesini arttırır ve belli bir süreç ertesinde penisin yapısında genel olarak büyüme gerçekleşir.

Penis de vücudun tüm diğer kasları gibi doğru egzersizler neticesinde geliştirilebilir. Penis geliştirme egzersizleri sonucunda penis dokusuna daha çok kan pompalanarak penis gelişimi sağlanır.

Tıpkı spor salonunda vücudumuzdaki kaslarımızı geliştirmek, büyütmek ve güçlendirmek için yaptığımız egzersizler gibi, penis geliştirme egzersizleride penisimizi daha büyük ve güçlü hale getirebilir.

Tek yapmanız gereken ; Size verdiğimiz teknikleri doğru şekilde uygulamaktır. Düzenli olarak bu teknikleri uyguladıktan sonra, kısa bir süre sonra penisinizdeki değişikliklere en çok siz şaşıracaksınız.

 

  Kadınlar Neden Büyük Penis İsterler?

 

Gerek psikolojik gerekse fiziksel sebepler yüzünden kadınlar büyük penisli erkekleri tercih ederler. Bu, yıllardır süregelen araştırmaların ve anketlerin sonucunda elde edilmiş kesin bir sonuçtur. Her ne kadar kadınlar bunu direkt olarak söylemeselerde, bir erkekte en çok dikkat ettikleri şey, penisinin büyüklüğüdür.

 

                                   

 

 

Bu E-kitaptaki Teknikler Size Ne Kazandıracak:

 

 

Tamamen doğal yöntemlerle penisinizi 6 cm ye kadar büteceksiniz. Üstelik sadece boyunu değil,kalınlığınıda arttıracaksınız. İlk sonuçları 2-3 hafta içersinde göreceksiniz. Bunun dışında:

 

  - Sertleşme sorunlarınızı halledeceksiniz.
  - Ereksiyonlarınızı kuvvetlendiriceksiniz.
  - Erken boşalmayı kontrol altına alacaksınız. 

                                        
  - Boşalımlarınızın kuvvetini arttıracaksınız.
  - Orgazmlarınızın süresini ve hissiyatını arttıracaksınız.

  - Penisinizin eğriliğini düzelteceksiniz.
  - Penisinizin kan dolaşımını sağlayacaksınız.

  - PC Kasının mucizelerini öğreneceksiniz.
  - Ereksiyonlarınızın daha uzun sürmesini sağlayacaksınız.
  - Partnerinizi daha çok memnun edeceksiniz.
  - Sağlıklı bir cinsel hayatınız olacak.
  - Prostatınızı sağlıklı tutacaksınız.
  - ve daha bir sürü....

 

E-kitap Satın Almadan Önce Lütfen Dikkat!

 

Size göndereceğimiz e-mailler özellikle Yahoo, Hotmail gibi sunucularda "Bulk Mail"e( Gereksiz, Spam vs...) gidebilmektedir. Bu sebepten lütfen bize mail gönderdikten sonra cevap gelmemişse Bulk mailinize de bakınız...

 

                  Hemen Sahip Olabilirsiniz!

 

                          

 

                      E-Kitap+Görsel Video Formatında 
                               - E-Mailinize Gönderilmektedir,
                               - Genelde ilk 10 dk içerisinde size ulaşır.
                               - Kimse e-kitabınıza ulaşamaz, şifrelidir, emailinizdedir.

 

                                                               

 

                                       

Satış temsilcimiz bizde.com güvencesiyle ürünümüze kredi kartınızla sahip olabilirsiniz.
 
Ürünümüz Elektronik Kitaptır ve Sadece Mail Adresinize Gönderilir. Satın Alma İşlemini Tamamladıktan Sonra Lütfen  penisbuyutmetedavisi@gmail.com  Adresine Mail Atarak Bildiriniz. Genelde ilk 10dk. veya en geç 2 saat içinde e-Kitabınız size ulaşır.
 
İletişim ve Bilgi için:
E-mail: penisbuyutmetedavisi@gmail.com

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !